Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím

Korzet na hubnutí, který mi změnil život

Jak jsem zhubla 18 kg za 4 měsíce. Má osobní zkušenost s korzetem na hubnutí.

 

25. května, den, kdy jsem si uvědomila, že je potřeba něco urychleně změnit. Léto začalo poměrně pozdě, a tak jsem si tuto skutečnost dříve neuvědomovala. Pak přišel ten den, kdy se mně přítel zeptal,  zda se půjdeme opalovat a zaplavat si. S přesvědčením jsem mu odpověděla, že samozřejmě ráda půjdu, miluju sluníčko, opalování, však to určitě znáte! :-) Vyhrabala jsem tedy zpod šuplíku plavky, šortky, tílko a oblékla se. Dříve než jsem odešla, jsem nahlédla jako každá žena do zrcadla abych se podívala, jak mi tento outfit sluší. To, co se ale stalo, bylo děsivé a vyloženě nechutné. Zhrozila jsem se. Přepadl mě amok, co se to se mnou stalo. Pořád jsem se hloupě dívala do zrcadla a nevěřila jsem vlastním očím. Určitě si také vždycky říkáte: ,,to jsem jako nevěděla předtím, jak vypadám?'' Popravdě nevěděla. Možná to taky znáte, stahovací kalhoty s vysokým pasem až pomalu pod prsa, svetry, vytahané mikiny a tílka. Ani ve spodním prádle mi nepřipadalo, že je něco špatně, protože jsem věděla, že takto se samozřejmě nikomu nebudu ukazovat! A tak jsem to neřešila. Ale ty plavky, to bylo něco strašného, civěla jsem do zrcadla a rozbrečela jsem se. Přítelovi jsem tehdy řekla, že k vodě půjdu, ale jenom tak posedět. Narvala jsem na sebe rifle, které mi už byly tak těsné, že když jsem dlouho seděla, bolelo mě břicho. Přítel tehdy asi tušil, co se stalo, nevyjadřoval se. Ten den byl zpětně můj nejlepší den v životě. Uvědomila jsem si to. A rozhodla se pro to něco udělat. Prohledala jsem internet a narazila na korzety na hubnutí. Moc jsem o tom tehdy přesvědčená nebyla, ale něco mi říkalo: zkus to! Objednala jsem.

 

Takto jsem vypadala ještě rok zpět, než jsem se rozhodla s tím něco udělat. Když jsem se tehdy oblékala do plavek, bílé šortky už mi nebyly.

Ještě dnes mám z těchto fotografií hrůzu :-)

Korzet přišel přesně 1. 6., krásné datum pro nový začátek. Oblékla jsem ho, tehdy velikost 2XL. To, co přišlo, bylo naprosto úžasné, ihned jsem byla o 8 cm hubenější. Vypadala jsem úžasně, a to mě nakoplo ještě víc. Chtěla jsem tak vypadat pořád. Ze začátku jsem korzet nosila pár hodin. Zvykala jsem si na něco nového. Co vám ale můžu říct 100%, korzet na hubnutí byl o hodně příjemnější na nošení, než ty hrozné kalhoty s vysokým pasem, které mě všude tlačily. Skvěle stáhnul pas, zeštíhlil a co jsem ani nečekala - naučil mě držet tělo, perfektně narovnal záda, takže jsem objevila další bonus korzetu. Po pár hodinách jsem jej sundala. Co vám budu povídat, korzet byl úplně mokrý! Stalo se to, co se stát mělo, korzet mě tak zahřál, že okamžitě začal pálit přebytečné tuky a škodlivé toxiny z těla. Měla jsem obrovskou radost, že to funguje takto  okamžitě!!! :-) Na další den jsem se tak těšila, že jsem nemohla ani dospat. Byla jsem přesvědčená, že to dokážu. A stalo se tak! Tím, že jsem nosila korzet každý den přibližně 8 hodin, docházelo den ode dne k úbytku hmotnosti a to jak na váze, tak na cm. Díky stažení jsem se i naučila správně jíst. Korzet vám totiž nedovolí se přecpávat, ale naučí vás jíst po menších dávkách, pravidelněji. Ano, zkoušela jsem to i bez korzetu, ale nešlo to, nebyla jsem o tom přesvědčená. Ale všechno se vším se spojilo a dohromady to udělalo neuvěřitelný výsledek! Wooow! Za jeden měsíc bylo celých 5kg dole! Tím, že jsem byla stále lehčí, začala jsem se radovat z každého pohybu. Pamatuji si, že dříve pro mě bylo obtížné donutit se vyrazit na procházku, nebo nedej bože jít cvičit. Ale jak šla kila dolů, věřte, šlo to naprosto samo bez jakéhokoliv donucení!

Mé původní kalhoty, ve kterých se už nedalo vydržet. Nyní nosím kalhoty velikosti S.

 

 


Postupně jsem se dostávala do lepší nálady, radosti, zlepšila se mi pleť, všechno bylo veselé a dělalo mi to radost. Korzet jsem nosila 3 měsíce, vystřídala jsem za tu dobu 3 velikosti korzetu, musím říct: nejlepší investice v mém životě! Tím, že jsem byla hubenější a krásnější, mi vzrostlo sebevědomí a žilo se mi o 1000% lépe než kdykoliv před tím. Co se stalo? Přesně po 3 měsících mé korzetové radosti přišla dovolená u moře v krásných plavkách, ve kterých jsem se nemusela stydět. Naopak jedna fotka za druhou a selfie na profilu. Na dovolené jsem korzet na hubnutí neměla vůbec, trochu jsem se bála jojo efektu. Ale nic takového se nestalo, naopak. Přijela ještě s menší váhou. To není vše. Po dovolené přišla po dlouhých letech nečekaná žádost o ruku.

Změna asi po 3 měsících...Nejkrásnější den v mém životě. Víte, být hubená není jen o tom, že si koupíte oblečení velikosti S a M, je to o tom, že se nestydíte, ukážete svoje přednosti, jste v pohodě a jste na sebe hrdá. Jak jsem se postupně měnila, okolí nejen, že si začalo všímat, téměř mě nepoznali. Opravdu mi to moc slušelo! :-) Poté následovala poslední nejdůležitější změna, a to, nová práce. Díky každodenní dobré náladě a zdravému sebevědomí jsem si našla o mnoho lepší práci, než jsem doposud měla. Stala se ze mě managerka v nemalé firmě. Sen, ve který jsem nikdy před tím nedoufala.    

 

Z původní váhy 73 kg jsem se dostala na 55kg :-)

 

Být hubená neznamená jen být hubená, je to návod, na šťastný život. Je to návod jak milovat sama sebe a mít ze sebe radost.

 

Korzet, který jsem nosila: korzet na hubnutí černý 1G + neoprenové legíny na hubnutí. 

Korzety jsem vystřídala celkem 3. Super je, že mají možnost regulace, takže z jednoho korzetu uděláte ,,3 velikosti‘‘. Můj cíl byl dostat se na velikost z 2XL na S a já vystřídala celkem 3. Neoprenové legíny na hubnutí jsem použila pouze 2 velikosti, jsou vcelku elastické, a tak vám dlouho vydrží. Pokud v nich nechcete chodit na přehlídku, tak vůbec nevadí, když vám jsou po čase někde trošku volnější nebo uplejší. Nosila jsem je jen doma při uklízení a bohatě to stačilo, efekt to splnilo.

 

Věřím, že se vám tento příběh líbil a snad jsem vás i namotivovala, že nic není nemožné! :-)

Po mé osobní zkušenosti tyto fantastické korzety prodávám a vy si je můžete objednat přímo na mých stránkách :-)

Budu šťastná, když vám přinesou tolik radosti, jako přinesly mně! :-)

NEMÁTE NAD ČÍM VÁHAT, TEĎ JE TEN SPRÁVNÝ ČAS PRO ZMĚNU!

 

Korzet na hubnutí černý 1G - zakoupit ho můžete ZDE - KLIKNĚTE ZDE

Korzet na hubnutí černý 1G

Neoprenové legíny na hubnutí, které mi taktéž byly skvělým pomocníkem. Zakoupit je můžete ZDE - KLIKNĚTE ZDE

Nasledujte nás na Facebooku