Také už vaše děti nedočkavě počítají dny kolik jich ještě zbývá do štědrého dne i když venku sotva končí babí léto?

Na místo toho, nám dospělým předvánoční čas utíká neuvěřitelně rychle,  jelikož  víme kolik věcí je potřeba stihnout naplánovat a zařídit než se rodina sejde u vánoční tabule a než se dětská očka rozzáří před rozsvíceným stromečkem. A možná, že si i letos lámete hlavu čím opět vaše děti překvapit a potěšit až ta vytoužená chvíle konečně příjde, proto vám v předstihu přinášíme 12 tipů na vánoční dárky pro děti.

1, Nejen hračky vyloudí na tvářích vašich dětí úsměv, ale třeba i krásné a praktické povlečení ze 100% bavlny s motivem z oblíbené pohádky Máša a medvěd.

S pohádkou pod hlavou bude  každý večer radost jít spát.

Dětské povlečení máša a medvěd

Dětské povlečení Máša a Medvěd - prohlédnout na obchodě <<<

2, A co třeba krásný magický ručníček Disney s motivem Máša a Medvěd? S tímto ručníčkem užijí vaše děti spoustu zábavy, jelikož přijde ve slisovaném stavu a teprve  při kontaktu s vodou se natvaruje do velikosti 30x30. Tudíž si jej vaše děti mohou v umyvadle sami "vykouzlit" S takovýmto ručníčkem bude i každodenní mytí zábava! Ručník je vyrobený ze 100% bavlněného froté a velmi dobře saje a schne.

Magický ručníček Máša a medvěd

Magický ručníček Máša a Medvěd - prohlédnout na obchodě <<<

3, Máte doma školáka? Tak to ho jistě potěší kvalitní  batoh vhodný do školy i na výlety s motivem oblíbené hry Minecraft. Batoh má dvě komory a dvě boční kapsy na nápoje a pro správnou oporu zad je zadní část batohu zpevněna profilovanou houbou. Potěší patrně především chlapce, ale i dívky, pokud mají rády tuto legendární hru.

Minecraft batoh zelený

Minecraft batoh - prohlédnout na obchodě <<<

4, Povlečení Minecraft to je kapitola sama o sobě, děti cokoliv s motivem Minecraft prostě milují a proto pro vás máme vysoce kvalitní povlečení ze 100% bavlny potěší kluky i holky menší i teenagery a bude skvělým doplňkem dětského pokoje.

Povlečení minecraft

Povlečení Minecraft - prohlédnout na obchodě <<<

5, Dětská osuška Minecraft Creeper o rozměrech 70 x 140 cm, ideální jako doplněk k dětskému povlečení Minecraft, nebo jako samostatný dárek pro všechny milovníky této oblíbené lego hry.

Dětská osuška Minecraft Creeper 70x140cm

Dětská osuška Minecrat Creeper - prohlédnout na obchodě <<<

6, Milují vaše děti Spidermana? Pořiďte jim povlečení s tímto motivem a mohou s ním usínat každou noc. Povlečení je z vysoce kvalitní 100% bavlny, tudíž maximálně vhodné pro děti a je s praktickým zapínáním na zip.

Dětské povlečení Spiderman

Dětské povlečení Spidermanprohlédnout na obchodě <<<

7, Dětská osuška Spiderman, se kterou se bude radost každý večer utírat. Rozměr osušky je 70 x 140 cm a materiál je příjemná 100% froté bavlna. Navíc s touto osuškou mohou vaše děti vyrazit i na pláž, kde s ní určitě získají velkou pozornost

Dětská osuška Spiderman 70x140cm

Dětská osuška Spiderman 70x140cmprohlédnout na obchodě <<<

8, Dětský magický ručníček Spiderman jistě  potěší vašeho chlapečka. Ručník přijde ve slisovaném stavu a dítko si jej samo "vyrobí" když jej namočí do vody. Jakmile dosáhne velikosti 30 x 30 cm, dejte jej sušit a pak už jej používejte a perte jako klasický ručník.

Dětský magický ručník Spiderman 30x30cm

Dětský magický ručníček Spiderman 30x30cmprohlédnout na obchodě <<<

9, Dětské povlečení kůň - říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu. Povlečení s motivem nádherného prohánějícího se bílého hřebce zaručeně potěší vaši holčičku. V takovémto povlečení si může nechat každou noc zdát, jak se prohání na koni po širých pláních...

Dětské povlečení kůň

Dětské povlečení kůňprohlédnout na obchodě <<<

10, Dětská osuška kůň - nádherná dětská osuška ze 100% froté bavlny o rozměrech 70 x 140 cm je ideálním dárkem pro všechny malé milovníky a milovnice koní.

Dětská osuška kůň

Dětská osuška kůňprohlédnout na obchodě <<<

11, Milují vaše holčičky Annu a Elsu? Pořiďte jim nádhernou plážovou osušku s motivem Ledové království a uvidíte jak u nich zabodujete! Osuška je ze 100% froté bavlny. S takovou osuškou budou vaše holčičky hvězdami pláže

Dětská osuška Ledové království Anna a Elsa 70x140cm

Dětská osuška Ledové království Anna a Elsa 70x140cmprohlédnout na obchodě <<<

12, Bavlněné povlečení Hledá se Dory - vysoce kvalitní povlečení na velkou postel s motivem z oblíbené animované pohádky nadchne kluky i holky a rozzáří dětské oči i pokojíček. Rozměry 140 x 200 a 70 x 90 ze 100% bavlny bez umělých příměsí.

Bavlněné povlečení Hledá se Dory

Bavlněné povlečení Hledá se Doryprohlédnout na obchodě <<<

Pomohli jsme vám při rozmýšlení nad vánočními dárky? Věříme, že ano.

Co je ale nejdůležitější na Vánocích? Přece kouzlo, které nespočívá jen v tom jaké dárky ježíšek donese, ale především v tom, že se rodina sejde pohromadě a  třeba si připomene i nějaké vánoční zvyky jako je  pouštění lodiček z ořechových skořápek, nebo rozkrojení jablíčka, či spousta jiných, možná už pozapomenutých vánočních zvyků.

I když je ještě brzy, tak vám  přejeme  šťastné a veselé prožití svátků bez stresu, za to plné vánoční pohody. Tu totiž vaše děti ocení stejně nejvíce.

Vánoce

Nasledujte nás na Facebooku