Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím

Ložnice

Co kdyby vaše ložnice měla eleganci a styl a zároveň byla vybavena přírodou?Ložnice hraje v životě důležitou roli, proto vybavení a design určitě nepodceňujte. Je to místo, kde odpočíváte, relaxujete a čerpáte síly na další dny, proto by vybavení ložnice mělo působit příjemně a pohodlně. 

Je pravda, že v dnešní době je internet zahlcen výrobky, zejména krásného povlečení, kde  na obrázku vždy vypadá perfektně, ale už tak dobře neslouží, jednou ho vyperete a povlečení ztratí své krásné zářivé barvy, svůj rozměr a je takřka nepoužitelné. Proto vznikl náš obchod. Spolupracujeme s výhradně prověřenými českými výrobci, kde kvalitou a zdravotní nezávadností jsme si naprosto jistí. Vybírat u nás můžete krásné květinové vzory ale i zajímavé povlečení s ornamenty. Při výběru povlečení zohledněte malbu vaší ložnice, nábytek a další dekorace. Nezbytnou součástí povlečení je kvalitní froté nebo jersey prostěradlo, které u nás zakoupíte také.

A co by vám ještě ve vaší ložnici nemělo chybět? Samozřejmě kvalitní přikrývka. Doporučujeme naše péřové přikrývky, které jsou tradičně vyrobené z ručně draného husího peří. Jaký poměr prachového a husího peří si vyberete je jen na vás. Samozřejmě platí, že čím větší poměr prachového peří tím má péřová peřina lepší vlastnosti. Je nadýchanější, má lepší izolační schopnosti. Výběr je tedy na vás, určitě ale lepší péřová peřina plněná husím peřím než peřina umělá. 

Ložnice

Existuje 162 produktů.

Zobrazení 1-162 z 162 položek

Aktivní filtry